Strój bizneswoman

Kobiety, które na co dzień odbywają ważne spotkania biznesowe muszą zadbać o odpowiedni strój. Biznesowy dress code nie zawsze musi być nudny. W czym do pracy powinna chodzić modna i stylowa bizneswoman?

W spódnicy

Jeśli spódnica to niewiele przed kolano – krótszej po prostu nie wypada założyć, a dłuższa nie do każdej sylwetki pasuje. Do spódnicy można dodać białą kopertową koszulę. Jeśli duet jest czarno – biały akcentem kolorystycznym mogą być szpilki i torebka. Dobrym zestawieniem będzie również spódnica w stonowanym kolorze, np. chabrowym zestawiona z białą koszulą oraz beżowymi czółenkami na szpilce i torebce w tej samej barwie.

W spodniach

Kobieco można wyglądać również w spodniach. Przykładem idealnej biznesowej stylizacji są czarne dopasowane rurki, biała koszula, marynarka w kolorze pudrowego różu oraz beżowe lub czarne buty na szpilce i torebka. Taki zestaw jest nie tylko bardzo kobiecy i uniwersalny, ale również niezwykle modny. Na dodatek niebanalna marynarka oraz nogi w szpilach z pewnością przyciągną uwagę.