Nakrycia głowy na jesień

Jesień to pora roku, podczas której pogoda często płata figle. Dobrze więc być przygotowaną na różne okazje i temperatury i oprócz różnych kurtek i grubych swetrów mieć w swojej szafie także nakrycia głowy.

Eleganckie kapelusze

Kapelusze z niewielkimi rondami od kilku sezonów można znaleźć w niemal każdym sklepie z damską odzieżą. Są niezwykle szykowne i eleganckie. Pasują szczególnie do płaszczy. Takie nakrycie głowy powinno grać w stylizacji pierwsze skrzypce, dlatego decydując się na kapelusz najlepiej postawić na prostotę. Nakrycie głowy można dopasować kolorystycznie do płaszcza. Total look to świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet świadomych swojego stylu i lubiących wyglądać modnie.

Casualowe czapki

Czapki „beanie” od lat nie wychodzą z mody. O ile eleganckie kapelusze przeznaczone są głównie dla dorosłych kobiet ceniących sobie elegancję, o tyle bawełniane czapki świetnie pasują paniom w każdym wieku. Idealnie wyglądają zarówno do ramonesek, jak i parek. Dodają stylizacji nieco nonszalancji i sportowego luzu, a przy tym odejmują lat.