Marynarka dla kobiety

Marynarki od lat nie są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety wyglądają w nich równie dobrze, a przy tym niezwykle modnie i stylowo. Ponadto mogą zestawiać je na wiele sposobów. Jak zatem nosić damską marynarkę?

Elegancko

Marynarka może być dopełnieniem eleganckiej stylizacji. Biała lub kremowa świetnie sprawdzi się w duecie z „małą czarną”. Połączyć ją można również z dopasowanymi rurkami i koszulą. Taki zestaw świetnie sprawdzi się nie tylko podczas oficjalnych spotkań, ale również w pracy. Kobiety, których zawód wymaga nieco bardziej formalnego dress code’u z pewnością docenią siłę damskiej marynarki, która choć dodaje elegancji wcale nie odbiera kobiecości.

Na co dzień

Marynarka to ubranie, które można zakładać również na co dzień. Sprawdzi się w połączeniu z rurkami i luźniejszych casualowym t – shirtem. Szara koszulka, czarne spodnie, jasna marynarka z podwiniętymi rękawami oraz delikatne beżowe szpilki to kwintesencja nowoczesnego kobiecego stylu. Kolorowa marynarka może być zaś świetnym ożywieniem stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *