Marynarka dla kobiety

Marynarki od lat nie są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety wyglądają w nich równie dobrze, a przy tym niezwykle modnie i stylowo. Ponadto mogą zestawiać je na wiele sposobów. Jak zatem nosić damską marynarkę?

Elegancko

Marynarka może być dopełnieniem eleganckiej stylizacji. Biała lub kremowa świetnie sprawdzi się w duecie z „małą czarną”. Połączyć ją można również z dopasowanymi rurkami i koszulą. Taki zestaw świetnie sprawdzi się nie tylko podczas oficjalnych spotkań, ale również w pracy. Kobiety, których zawód wymaga nieco bardziej formalnego dress code’u z pewnością docenią siłę damskiej marynarki, która choć dodaje elegancji wcale nie odbiera kobiecości.

Na co dzień

Marynarka to ubranie, które można zakładać również na co dzień. Sprawdzi się w połączeniu z rurkami i luźniejszych casualowym t – shirtem. Szara koszulka, czarne spodnie, jasna marynarka z podwiniętymi rękawami oraz delikatne beżowe szpilki to kwintesencja nowoczesnego kobiecego stylu. Kolorowa marynarka może być zaś świetnym ożywieniem stylizacji.