Kurtki zimowe

Zima, choć nie zawsze czaruje białym puchem, przeważnie daje się we znaki mroźnym powietrzem. Konieczne są więc grube kurtki i płaszcze chroniące przed niesprzyjającą pogodą. Jakie będą najmodniejsze tego sezonu?

Parki

Grube parki z kapturem to idealna ochrona przed zimnem. Tego typu kurtki świetnie pasują kobietom w każdym wieku. Parkę w odcieniu khaki lub granatu ożywi kolorowy długi szal oraz bawełniana czapka „beanie”.

Płaszcze

Płaszcze nigdy nie wychodzą z mody. To prawdziwa klasyka kobiecej elegancji. Nie oznacza to jednak, że mogą chodzić w nich tylko poważne i dystyngowane panie. Dobrze pasują do kobiet w każdym wieku, a kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich dodatków. Do płaszcza można z powodzeniem założyć duży szal w kolorową kratę oraz kobiece i modna sztyblety na słupku.

Puchowe

Kurtki puchowe w sklepach pojawiają się od lat. Podobnie jak w przypadku poprzednich typów nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych. Są one grube i z pewnością doskonale ochronią przed zimnem nawet największych zmarzluchów.