Komfortowa torebka damska

W sklepach z damskimi torebkami można dostać prawdziwego zawrotu głowy – wybór jest tak ogromny, że trudno znaleźć coś dla siebie. W takim razie czym najlepiej kierować się podczas wyboru idealnej torebki?

j40on6aa4j 

Wybierając torebkę powinnyśmy określić jaka wielkość jest nam potrzebna. Niektóre panie noszą w swoich torebkach niewiele rzeczy, więc ogromne shoppery mogą okazać się zbędne. Inne kobiety potrzebują za to dużo miejsca, a wszystkich swoich rzeczy nie pomieszczą w niewielkich kuferkach. Kolejnym parametrem istotnym podczas wyboru torebki jest sposób w jaki będziemy ją nosić. Jeśli nie zawsze lubimy nosić torbę w ręce i czasem wolimy zawiesić ją na ramieniu najlepiej wybrać taką z odpinanym długim paskiem.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli: shoppery, worki, kuferki, listonoszki czy torebki typu „hand”. Każda kobieta bez problemy znajdzie więc coś odpowiedniego. Ważne, by kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale również własną wygodą. Najlepiej znaleźć torebkę, do której można przypiąć dodatkowy pasek i która bogata jest w różne schowki i kieszonki.

a99on6aa4j