Biżuteria dla mężczyzny

Kto powiedział, że panowie powinni rezygnować z biżuterii? Prawdziwy mężczyzna nie boi się dodatków i lubi eksperymentować ze stylem. Jaka biżuteria najlepiej wygląda w męskich stylizacjach?

Zegarki

Zegarki to podstawa jeśli chodzi o męską biżuterię. Występują w eleganckiej wersji z cienką tarczą i skórzanym paskiem lub w casualowej – tarcza jest wówczas nieco grubsza, a pasek może być wykonany z kauczuku, gumy, skóry lub bransolety. Zegarki pasują zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje i każdy pan powinien mieć tego typu biżuterię.

Bransoletki i wisiorki

Męskie bransoletki jeszcze do niedawna uważane były za symbol kiczu. Dziś jednak są świetnym uzupełnieniem zarówno sportowych, jak i eleganckich stylizacji. Te wykonane z rzemienia, sznurka lub kamieni są męskie i stylowe. Z tych samych tworzyw wykonane mogą być również wisiorki. Tego typu bransoletkę można nosić w parze z zegarkiem lub solo. Będzie na świetnie pasować np. do garnituru, podobnie jak wisiorek z kompletu. W przypadku wisiorków zakładanych do eleganckich stylizacji najlepiej dobierać je wtedy, gdy nie zakładamy krawata ani muchy i możemy odpiąć guzik pod szyją.